wiosenne oczyszczanie organizmu

Wiosenne oczyszczanie organizmu dzięki noni

Wiosna to idealny czas na oczyszczanie organizmu z toksyn, które przyczyniają się do powstania wielu chorób oraz otyłości.

Wiosną wszystko budzi się do życia, również nasz organizm, który po okresie zimowym jest mocno przeciążony. Brak słońca, mniejsza aktywność fizyczna, niezdrowa żywność, używki i brak snu sprawiają, że nie mam siły.

Oczyszczanie organizmu nie tylko sprawi, że poczujemy energię, ale również nasza cera odzyska blask a włosy przestaną wypadać.

Po pierwsze wyeliminuj ze swojej diety wszystkie wysoko przetworzone produkty i zastąp je warzywami, owocami, chudym mięsem, rybami i olejami tłoczonymi na zimno, które dostarczą wszystkich niezbędnych witamin.

Po drugie odstaw używki, jak papierosy, alkohol, mocna herbata i kawa, które zakwaszają organizm.

Po trzecie wprowadź więcej ruchu. Regularna aktywność fizyczna ujędrni ciało i pozwoli spalić nagromadzoną tkankę tłuszczową. Dodatkowo ruch sprawi, że organizm będzie lepiej dotleniony a co za tym idzie będzie o wiele wydajniej pracował.

Po czwarte zastosuj zioła, które przyspieszą eliminację toksyn z organizmu oraz zwiększą metabolizm.

Po piąte warto wprowadzić do diety naturalny sok Noni, który wspiera prawidłowe funkcjonowanie wątroby i całego organizmu. Dostarcza niezbędnych witamin i mikroelementów oraz wpływa na procesy regeneracji całego organizmu.

Share

Leave comment

Zapisz się do Newslettera!

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami.