sok noni sposobem na wrzody żołądka

Sok Noni sposobem na wrzody żołądka

Sok Noni jest znany od setek lat. Polinezyjczycy stosowali go na różne dolegliwości i traktowali, jako naturalny sposób do walki z chorobami. Morwa indykska, ponieważ tak prawidłowo nazywa się sok Noni jest bogaty w liczne witaminy, minerały oraz białko.

Jego właściwości przeciwzapalne doskonale wspomagają leczenie wrzodów żołądka.

Należy zauważyć, że główną przyczyną wrzodów żołądka bardzo często są bakterie, które potrafią przeżyć w kwaśnym środowisku żołądka, jak na przykład helicobacter. Bakterie bytujące w żołądku wydzielają toksyny, które przyczyniają się do powstania stanu zapalnego a nawet nowotworu.

Związki polifenolowe zawarte w prawdziwym soku Noni Tahini, wpływają na zahamowanie stanu zapalnego w żołądku. A jego właściwości antybakteryjne doskonale poradzą sobie ze zwalczaniem bakterii w organizmie.

Wystarczy pić regularnie po 4 łyżki dziennie soku Noni, aby po niedługim czasie poczuć ogromną poprawę organizmu.  Pamiętaj, aby wybierać sok noni ze świeżych owoców, ponieważ ten z suszonych nie ma takich właściwości. Tylko czysty sok Noni Tahini jest remedium na wiele dolegliwości.

Share

Leave comment

Zapisz się do Newslettera!

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami.