PRZYGOTUJ ORGANIZM DO ZIMY WRAZ Z NONI

PRZYGOTUJ ORGANIZM DO ZIMY WRAZ Z NONI

Okres zimowy zbliża się wielkimi krokami. Na razie pogoda jeszcze Nam dopisuje, co nie znaczy, że będzie tak cały czas. To ostatni moment, aby zadbać o Nasz organizm i przygotować się na zmianę temperatury i warunków atmosferycznych.

Mimo ciepłego klimatu jak na listopad, wiele osób zaczyna chorować. Tym bardziej nie chcemy, aby choroba i nas dosięgnęła. Poza odpowiednim ubiorem, dostosowanym do aktualnej pogody, warto chronić nasz organizm od wewnątrz przed drobnoustrojami i wirusami.

Najlepiej sięgnąć po naturalnego pochodzenia preparaty. Nasz organizm zdecydowanie wolniej wchłania wszelkiego rodzaju witamy i probiotyki pochodzenia chemicznego. Poza witaminą C, zawarta w sokach warto pomyśleć o innych jak A, D i witaminy z grupy B. To wszystko znaleźć możemy w soku z owoców morwy indonezyjskiej, zwanej Noni. Znana jest ze swoich właściwości bakteriobójczych i wzmacniających nasz organizm. Wystarczy pić ją codziennie w odpowiedniej ilości – jest to zadecydowanie lepsza forma niż tradycyjne tabletki z chemicznie wytworzonymi witaminami.

Istotne jest, aby przyjmować sok Noni systematycznie o tej samej porze. Pierwsze efekty zazwyczaj zauważyć można po 3 miesiącach. Oczywiście wszystko zależy od indywidualnych uwarunkowań. Wiele osób dostrzega poprawę znacznie szybciej. Dlatego warto zacząć już teraz, ponieważ, organizm będzie powoli się wzmacniał i uodparniał na zewnętrzne czynniki wywołujące choroby.

Nie tylko w okresie zimowym należy chronić Nasz organizm, ale również w przejściowych porach roku jak jesień czy wiosna. Najlepszym sposobem, są naturalne produkty. Poza wpływem na naszą odporność, korzystnie wpływają na inne dolegliwości i ogólny stan naszego zdrowia. Oczywiście, nie należy zapominać o właściwym odżywianiu i aktywności fizycznej.

Share

Zapisz się do Newslettera!

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami.