Proszek Kurkuminowy

Kurkumina jest żółtym barwnikiem kurkuminowym, cenionym ze względu na wiele zalet zdrowotnych.

Zaawansowana technologia zapewniająca bezpieczeństwo i skuteczność:
Ekspert o silnej aktywności przeciwutleniającej
Wspiera wspólne zdrowie i funkcję
Promuj serce i zdrowie naczyń

Kurkumina 95 jest standaryzowanym wyciągiem z kompleksu kurkuminoidowego wyekstrahowanego z południowo-indyjskiego kurkumy przyprawowej (Curcuma longa Linn.). Badania potwierdzają szerokie korzyści zdrowotne kurkuminoidów, w szczególności kurkuminy, w tym efekty antyoksydacyjne, modulowanie produkcji cząsteczek sygnału zapalnego (prostanoidy i leukotrieny) oraz hamowanie wzrostu komórek, które nie zostały odpowiednio zróżnicowane lub których wzór wzrostu jest nieprawidłowy . Kurkumina jest również kluczowym ekstraktem botanicznym w tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej.

Kurkuminę ekstrahuje się z kurkumy, starożytnej przyprawy, która od wieków stosowana jest w formułach łagodzących ból. Kurkuma zawiera przeciwutleniacze, które pomagają neutralizować wolne rodniki i wzmacniają naturalną obronę organizmu. Kurkumina ma również silne właściwości przeciwzapalne, które zmniejszają ból i pomagają złagodzić problemy żołądkowe.

Kurkumina jest doskonałym suplementem stymulującym produkcję żółci w wątrobie, wspomagającym oczyszczanie i poprawiającym zdolność organizmu do trawienia tłuszczów i wydalania toksyn. Kurkumina stosowana jako narzędzie do kontroli wagi okazała się skuteczna w badaniach porównawczych z wiodącymi lekami na cholesterol. To zwiększa szybkość spalania, regulując metabolizm, aby zmniejszyć ilość tłuszczu i dając więcej energii, aby być aktywnym.

Zapisz się do Newslettera!

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami.