Osłonowe działanie noni

Osłonowe działanie noni

Sok Noni powstaje przy pomocy owoców morwy indyjskiej. Jeszcze kilkanaście lat temu można ją było spotkać jedynie na obszarach Australii oraz Azji, ale za sprawą wielu cennych właściwości zdobyła dużą popularność w różnych częściach świata. Na dzień dzisiejszy można ją spotkać także w Afryce oraz Ameryce. Krzew wydaje bardzo cenne owoce, które w pierwszej fazie rozwoju są intensywnie zielone, a następnie wraz ze wzrostem, zmieniają kolor na żółty. Zapach owoców można rozpoznać z daleka, gdyż przypomina poniekąd delikatnie zepsuty ser. Jednak to nie ich zapach zasługuje na szczególną uwagę, ale cenne składniki i właściwości, które mają doskonały wpływ na pracę organów i ogólne samopoczucie. Występują w nich flawonoidy, kwasy tłuszczowe oraz polisacharydy odpowiadające za działanie osłonowe, dzięki chronią wątrobę przed szkodliwym wpływem leków oraz używek, które nie tylko pogarszają ogólne samopoczucie, ale jednocześnie są w stanie przyczynić się do powstania poważnych chorób i dolegliwości. Sok Noni zawiera także potas, witaminę C, błonnik i niacynę osadzające się na wierzchniej warstwie narządów i chroniące je przed szkodliwym działaniem bakterii, zarazków i drobnoustrojów.

Dodatkowo sok wspiera działanie różnych układów (między innymi pokarmowego) oraz narządów. Całe ciało staje się bardziej zrelaksowane i odprężone, dzięki czemu wpływa na ogólne samopoczucie i sposób spędzania wolnego czasu. Sok Noni poprawia odporność i sprawia, że w trakcie okresu charakteryzującego się zwiększoną zachorowalnością, można się lepiej chronić.  Regularne spożywanie soku przyczynia się do wyregulowania ciśnienia tętniczego krwi oraz ma możliwość znacznego spowolnienia procesów starzenia odbywających się w organizmie. W całym ciele można znaleźć zdecydowanie mniej toksyn, co wpływa na ogólne samopoczucie i jednocześnie odgrywa bardzo ważną rolę w zasypianiu.

Sok wytwarzany z morwy indyjskiej poprawia stan zdrowia, przyczynia się do lepszego samopoczucia i co ważne – działa osłonowo, czyli chroni organizm od wewnątrz.

Share
Leave comment

Zapisz się do Newslettera!

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami.