NONI
CZYSTY, NIESKAŻONY, NATURALNY
oryginalny sok z noni

Napój z noni – Tahitian Noni™ Original to idealne źródło naturalnie występującego manganu, który pomaga chronić organizm przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Przyczynia się do zachowania prawidłowego układu kostnego. Oprócz tego sok z Morinda Citrifolia, pomaga w prawidłowym metabolizmie energetycznym oraz wspomaga prawidłowe formowanie się tkanki łącznej. Aby Twoje ciało mogło w pełni odczuć benefity tego niezwykłego składnika, zaleca się spożywanie 60 ml naturalnego soku z noni dziennie jako elementu zróżnicowanej i zbilansowanej diety – niezbędnego dla zdrowego trybu życia. Wówczas w pełni zauważysz różnicę!

Starożytna tradycja oraz nowoczesna nauka działają razem dla udowodnienia potęgi napoju z noni

Tahitian Noni™ Original jest niepowtarzalny. Proces produkcji – na który składają się techniki upraw, gwarancja jakości – zaczynająca się wraz z hodowlą owoców, ekstrakcja i stabilizacja, spersonalizowany sprzęt, a także techniki pakowania – wszystko to jest unikalne i absolutnie wyjątkowe dla naszej marki.

Ekologiczny sok z noni Tahitian Noni™ Original jest jedynym napojem bioaktywnym na rynku europejskim

Uzyskując jako pierwsi autoryzację Novel Food, wyznaczyliśmy standardy dla swoich konkurentów. Każdy inny sok z noni musi dorównywać standardem do naszych produktów, zanim zostanie dopuszczony do sprzedaży na terenie Europy. Wydaliśmy miliony i spędziliśmy kilka intensywnych lata, aby jako pierwsi móc przedstawić noni na rynkach europejskich – jako żywność Novel Food. Aplikacja złożona w kwietniu 2000 roku po rygorystycznych badaniach oraz ocenie bezpieczeństwa została pozytywnie rozpatrzona przez Komisję Europejską, która dopuściła nasz naturalny sok z noni do sprzedaży na terenie UE 5 czerwca 2003 roku.

noni bioactive

noni

NONI BIOACTIVE

SKŁADNIKI

Kluczowe składniki: Morinda Citrifolia (Noni) nektar owocowy z czystego puree z noni z Polinezji Francuskiej 89%, naturalny koncentrat soku winogronowego 5,5%, naturalny koncentrat soku z borówki amerykańskiej 5,5%.

NIE wyprodukowano z suszonego ani ze sproszkowanego noni.

Zapisz się do Newslettera!

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami.