Noni – produkty ekologiczne

Słowo „Noni” może być dla wielu z Nas zagadką. Jest to owoc z Polinezji francuskiej, którego prawdziwa nazwa brzmi morwa indyjska. Jest to nowość, dla osób, które zaczynają swoją przygodę z produktami bio i ekologicznymi.

Noni jest to produkt, z którego produkuje się soki, gotowe napoje do spożycia, olej czy też puree, będące składnikiem wielu kosmetyków do pielęgnacji ciała oraz suplementem diety.

Morwa indyjska wykazuje podobne działania do cytryna. Zawiera bowiem dużo witamin C oraz A. przeciwdziała bakteriom, wirusom i grzybom. Spożywając Noni, możemy w pewnym stopniu uchronić nasz organizm przed nowotworem. Wykazuje również działanie przeciwbólowe, dlatego może być doskonałym zamiennikiem tabletek. Aby zauważyć dobroczynne efekty, musimy być systematyczni.

Sok Noni, olej, jak i produkty na bazie morwy indyjskiej, znajdziemy na cieszsiezdrowiem.pl. Dają oni gwarancję najwyższej jakości, ponieważ są producentami, tych wytworów. Nie obniżają kosztów, wytwarzając asortyment z ususzonego bądź sproszkowanego Noni. Co potwierdzają liczne certyfikaty. Mamy pewność, że zobaczymy pierwsze efekty po spożyciu produktów na bazie morwy indyjskiej.

Share

Leave comment

Zapisz się do Newslettera!

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami.