noni na choroby układu pokarmowego

Noni na choroby układu pokarmowego

Morwa indyjska, która jest bardziej zwana pod nazwą Noni, to owo, który od wielu lat jest znany ze swych dobroczynnych właściwości. W medycynie ludowej wykorzystywane są prawie wszystkie części tej rośliny. Jednak najważniejszy jest sok, który wykorzystywany jest niemal na wszystkie dolegliwości. Sok zawiera duże ilości witaminy C oraz B3, a także potasu, żelaza, magnezu, wapnia, jak również niezbędne aminokwasy.

Układ pokarmowy odpowiada za jedną z najważniejszych funkcji naszego organizmu, czyli odżywianie. Sprawny układ pokarmowy pozwala na wchłanianie substancji odżywczych. W przypadku choroby, poziom wchłanialności zostaje zaburzony. Napój z noni  Tahitian Nonizwiększa enzymy trawienne, które powodują lepszą przyswajalność składników odżywczych.

Dodatkowo noni doskonale zwalcza pasożyty, które uszkadzają jelita i wytwarzają szkodliwe toksyny, które mają negatywny wpływ na całe funkcjonowanie organizmu.  Substancje zawarte w soku z noni wspomagają organizm człowieka w walce z dolegliwościami bólowymi. Posiada również właściwości przeciwgrzybicze. Regularne spożywanie soku Noni pozwala cieszyć się zdrowym przewodem pokarmowym.

Tags
Share

Leave comment

Zapisz się do Newslettera!

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami.