Noni na alergie pokarmowe

Morawa indyjska od lat cieszy się powodzeniem. Ma wiele właściwości leczniczych, które dobrze poznali mieszkańcy Polinezji. Stosują oni prawie każdą część rośliny, jednak najlepsze właściwości zdrowotne przypisuje się owocom noni. Wyciskany sok z owoców jest uważany za środek na wszelakie choroby.

Alergia

Sok noni zmniejsza objawy alergii takich jak katar, pokrzywka, swędzenie powiek czy egzema. Pomaga również walczyć z alergiami układu pokarmowego. Warto jest wypróbować sok noni. Większość osób z alergiami pokarmowymi pozbyła się tego problemu lub złagodziła objawy.

Układ pokarmowy

Owoce noni są stosowane do leczenia schorzeń układu pokarmowego. Mieszkańcy Polinezji stosują je od wielu lat. Według badań owoce noni mogą być stosowane do leczenia i zapobiegania infekcjom żołądka oraz jelit. Dużą zaletą jest możliwość zastosowania dojrzałych, a nawet niedojrzałych owoców. Za korzystne działanie są odpowiedzialne związki z grupy antrachinonów oraz triterpenów. Działają przeciwdrobnoustrojowo, dzięki czemu możemy się dłużej cieszyć zdrowiem.

Stosowanie

Sok noni powinno się spożywać na pusty żołądek lub około 3h po posiłku. Dzienna dawka to około 60-70 ml. Najlepiej stosować rano i wieczorem po 30 ml.

Wpływ

Niestety wpływ soku noni nie zauważy się od razu. Dopiero po kilku miesiącach stosowania będziemy widzieć pozytywny rezultat na zdrowie. Sok noni świetnie działa nie tylko na alergie pokarmowe. Dzięki niemu również nasz wygląd się poprawi. Dużo osób chwali sobie odmładzające właściwości soku.

Share

Leave comment

Zapisz się do Newslettera!

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami.