Jak stosować sok z Noni?

Sok z Noni znany jest ze swoich właściwości leczniczych. Korzystnie wpływa na organizm poprzez przeciwdziałanie różnych chorobom. Udowodniono, że pomaga on w walce z nowotworami, reumatyzmem oraz zapaleniem stawów, a także przewlekłym bólem głowy. Ważne jest jednak jego odpowiednie dawkowanie, które będzie dla ludzkiego organizmu bezpieczne.

Producenci zalecają stosować sok z Noni dwa razy dziennie po około dwadzieścia mililitrów. W zależności od tego, czy jest to napój w stu procentach z Noni, czy też z domieszką innych substancji, można zwiększyć nieco dawkę dzienną. Przed każdorazowym wypiciem powinno się wstrząsnąć buteleczkę, gdyż na samym dnie znajduje się osad pochodzenia naturalnego, który dodatkowo wspomaga działanie leku.

Trzeba jednak umieć także zachować umiar, bo jak wiadomo co za dużo to nie zdrowo. Nie inaczej jest w przypadku soku z Noni. Zbyt duże jego spożycie może wywoływać skutki uboczne. Wśród nich wymienia się między innymi zapalenie wątroby, zaburzenia związane z pracą serca.

Share

Leave comment

Zapisz się do Newslettera!

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami.