Działanie noni na choroby oczu

Działanie noni na choroby oczu

Noni, czyli morwa indyjska jest krzewem pochodzącym z południowo-wschodniej Azji. Wykazuje ona podwyższone właściwości prozdrowotne, które zostały docenione nie tylko przez rdzennych mieszkańców Azji, ale również światowych producentów suplementów diety. Chociaż działanie noni nie zostało do końca potwierdzone badaniami, to osoby, które je stosują odczuwają znaczną poprawę kondycji oczu.

Sok z owoców noni to prawdziwy hit współczesnej medycyny naturalnej. Reklamowany jest jako remedium w niemalże każdej chorobie, poczynając od bólów różnego pochodzenia, a kończąc na nowotworach o wszelakim podłożu.

Ostatnio w mediach zrobiło się głośno o wprost cudownych właściwościach noni w leczeniu chorób oczu, a w szczególności ich zapaleń. Bowiem owoce noni bogate są w związki polifenolowe, które hamują działanie enzymów odpowiedzialnych za zapoczątkowanie stanu zapalnego. W Internecie bez problemu znajdziemy opinie konsumentów, którzy deklarują, że już kilkudniowa kuracja sokiem z owoców morwy indyjskiej przyczyniła się do poprawy stanu ich widzenia.

Share

Leave comment

Zapisz się do Newslettera!

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami.