Dlaczego warto pić sok z Noni podczas chemioterapii_

Dlaczego warto pić sok z Noni podczas chemioterapii?

Chemioterapia ma na celu zniszczenie komórek nowotworowych, jednak jej działanie bardzo negatywnie wpływa na cały organizm. Nie tylko osłabia układ odpornościowy, ale również wpływa na zmniejszenie apetytu oraz odbiera człowiekowi siły do walki. W tym czasie bardzo ważna jest zdrowa zbilansowana dieta, która pozwoli na wzmocnienie organizmu, aby miał siłę do regeneracji.

Nie bez znaczenia są również suplementy, które bardzo korzystnie wpływają na organizm w tym trudnym czasie. Do takich suplementów należy sok NONI, który jest bogaty w witaminy, sole mineralne, kwasy tłuszczowe, białka, niezbędne aminokwasy, flawonoidy oraz serotoninę.

Noni zwane morwą Indyjską znane ze swych właściwości przeciwzapalnych i antyoksydacyjnych pozwala na szybszy powrót organizmu do zdrowia. Brak apetytu sprawia, że osoba podczas chemioterapii nie dostarcza witamin tak bardzo potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania. Regularne uzupełnianie tych braków sokiem Noni, pozwala na powrót do zdrowia.

Nowotwory bardzo często powstają na skutek stresu, dlatego warto pić noni profilaktycznie, aby uniknąć zachorowania. Ogromne właściwości antyoksydacyjne zabijają wolne rodniki, które przyczyniają się do powstania nowotworów.

Share

Leave comment

Zapisz się do Newslettera!

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami.