Dlaczego ceny soku Noni są tak zróżnicowane na rynku?

Noni z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularnym suplementem na wiele dolegliwości. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ to skarbnica witamin, minerałów i mikroelementów o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym, wspomagającym walkę z nowotworami oraz silnie wzmacniającymi odporność.

W ostatnim czasie wiele osób interesuje się zdrowym trybem życia wybierając naturalne produkty i zdrową żywność. Dla zdrowego organizmu to bardzo ważne. Nie można zapominać również o ruchu, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania wszystkich komórek.

Jeżeli zależy Ci na poprawie stanu zdrowia to koniecznie wypróbuj sok Noni Tahini.

Dlaczego ceny soku Noni są tak zróżnicowane?

Na rynku istnieje bardzo wielu producentów soku Noni. Należy zauważyć, że prawdziwy sok noni wyciskany ze świeżych owoców jest najzdrowszy, ponieważ zawiera najwięcej cennych składników. Jest on też najdroższy na rynku.

Niektórzy producenci oferują tańsze soki noni, jednak bardzo często są one wytwarzane z suszu. Taki sok nie posiada już tylu cennych substancji, dlatego jego cena często jest o wiele niższa.

Bardzo łatwo można zauważyć różnicę w smaku soku. Bowiem sok produkowany ze świeżych owoców ma delikatny smak, natomiast sok z suszu jest bardzo cierpki i niesmaczny.

Share
Leave comment

Zapisz się do Newslettera!

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami.