CZY NONI MOŻNA PIĆ BEZ PRZERWY

CZY NONI MOŻNA PIĆ BEZ PRZERWY?

Morwa indyjska uznana jest za owoc nowoczesnej żywności. Pici soku z Noni przynosi wiele korzyści dla naszego organizmu. Oczywiście przed spożyciem napoju należy się upewnić czy jest on dla Nas bezpieczny. Istnieje bowiem kilka przeciwwskazań.

Sok z morwy indyjskiej znany jest jako lek na wiele dolegliwości, nie tylko przeciwbólowych ale również przeciwbakteryjnych. Jednak należy uważać aby nie zaszkodzić sobie. Noni może pogorszyć stan naszej wątroby, doprowadzając do zapalnie. Jest bowiem bardzo cierpki

Jak go stosować?

Wielu producentów podaje różne dawkowanie. Zależy to czy jest to 100% sok z Noni czy też napój z jego dodatkiem. Należy zatem przeczytać informacje na opakowaniu bądź ulotce. Stosuj zawsze o tych samych porach. Pamiętaj, że nie od razu zauważysz pierwsze efekty. Może to potrwać nawet do 3 miesięcy. Wszystko zależy od stanu zdrowia oraz indywidualnych uwarunkowań.

Ważne jest, aby sok Noni pić na czczo. Minimum 30 minut przed pierwszym posiłkiem, używkami oraz myciem zębów. Ponieważ mikroskładniki musza zostać wchłonięte a nie przetrawione przez nasz organizm. Wyjątek stanowi wodą, która jako jedyna może być spożywana. Można również dodać do niej sok Noni.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Powinno się robić przerwy w kuracjach, jeśli pijemy go w sposób profilaktyczny bądź na niewielkiej skali dolegliwości. Nasz organizm mógłby szybko przyzwyczaić do tego soku, i niekorzystanie wpływać na nasze samopoczucie. Inaczej wygląda to u osób chorych. Zaleca się wtedy robienie badań, aby kontrolować zmian. Być może w bardzo dużym stopniu się poprawiły i nie jest konieczna dalsza kilkumiesięczna kuracja.

Tags
Share

Zapisz się do Newslettera!

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami.