CO TO JEST NONI

Morwa indyjska znana jest ze swoim dobroczynnych efektów, wpływających na nasz organizm. Jest to owoc, rosnący na krzewie przypominającym drzewko ogrodowe, pochodzący z Polinezji Francuskiej. Znany jest osobom ze środowiska ekologicznego, ponieważ należy do tego typu grupy produktowej.

Na rynku możemy spotkać różne sposoby wykorzystania, najpopularniejsze są jednak soki z Noni. Możemy je kupić na cieszsiezdrowiem.pl. Morwa jest tak nazywana, ponieważ słowo „NO-NI” oznacza „dodać do czegoś”. Tak wiec, nie musimy spożywać go bezpośrednio, zwłaszcza, że ma goryczkowaty smak jak aronia.

Znana jest ze swoich właściwości bakteriobójczych, przeciwwirusowy i antynowotworowych. Posiada duże zasoby witaminy C i E. Jednak nie jest przeznaczona dla wszystkich. Mogą ją spożywać tylko osoby dorosłe, które nie należy do określonej grupy z konkretnymi chorobami.

Wykazano również odchudzające działanie soku Noni. Dzięki zawartym mikroskładnikom, przyspiesza metabolizm. Działa moczopędnie, przez to oczyszcza nasz organizm z toksyn. Należy jednak pamiętać, ze produkty na bazie morwy są elementem uzupełniającym podczas zróżnicowanej i zbilansowanej diety.

Share

Leave comment

Zapisz się do Newslettera!

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami.